בדיקת חילוף חומרים

בדיקת הרכב הגוף

בדיקת לב במאמץ

אימונים אישיים

בניית תוכנית אימונים אישיית

חבילת אימונים אישיים

ייעוץ קליני לירידה במשקל

ייעוץ לתזונת ספורט

ייעוץ להרזייה למטרות אסתטיקה

לפגישת ייעוץ חינם

תזונה מותאמת אישית, בדיקות מקיפות אישיות, חדר כושר אחד על אחד מותאם אישי

מרכז יאיר להב - המרכז לתזונה ופעילות גופנית מותאמת אישית

מרכז להב הינו מרכז ייחודי מוביל דרך וקובע סטנדרטים בתחום המשולב של: תזונה, פעילות גופנית ובדיקות רפואיות, תוך התאמת תכנית אישית, מענה איכותי, מקצועיות, חדשנות ויחס אישי.

מרכז יאיר להב לתזונה ופעילות גופנית הוא מימוש חזונו של יאיר להב להעניק תחת קורת גג אחת מענה אופטימאלי לכל המבקשים ליצור שינוי מהותי ומעמיק בחייהם. במרכז תמצאו תפיסת עולם המשלבת באופן שלם מקיף ומדעי בין תזונה פעילות גופנית ובדיקות מעבדה.

במרכז נבנית תוכנית תזונה אישית ואימון גופני המותאם על פי צרכיו ויכולתו של המטופל, וצוות אנשי מקצוע בכירים בראשו של יאיר להב ינחה וידריך אותך לשינוי אמיתי ומקיף. התאמת התוכנית הינה פרטנית ונעשית בשלבים.
 

שלב ראשון –לצורך התאמה אישית של תהליך התזונה ותכנית האימון, נערוך מספר בדיקות: בדיקת חילוף חומרים- בדיקה הנותנת מענה לכמות הקלוריות אותה צורך גופך במנוחה. הבדיקות הבאות אותן תעבור הן בדיקות הרכב גוף: סריקה במכשיר הקרוי דקסה- (DEXA) אשר תוצאותיו ישקפו את כמות השומן השריר והעצם בכל חלק וחלק בגופך: ברגליים בזרועות בבטן ובבית החזה, ובדיקת SECA לצורך הערכת כמות הנוזלים המצויה בגופך.

אחוז השומן, פיזור השומן ומיקומו, כמות השרירים , וכמות הנוזלים בגוף יאפשרו לנו להעריך את מצבך ולהתאים לך מטרות יעד ריאליות ותוכנית אימונים. 

 

שלב שני -  תקבע לך תכנית תוזנה אשר תתואם על פי הפרמטרים הבאים: חילוף חומרים, בדיקות דם, אורח חייך והעדפות אישיות. המעקב ייעשה על בסיס שבועי או דו חודשי, וסריקת DEXA  תלווה את תהליך המעקב ותצביע על איכותה של הירידה: האם משומן או משריר?
 

שלב שלישי - תתואם לך תוכנית אימונים על פי מטרותיך האישיות, כמו הוספת מסת שריר או הגעה לאחוזי שומן רצויים למטרות בריאות ספורט או אסתטיקה.

התכנית משלבת כוח,  אירובי וגמישות, והיא תותאם לך בהתייחס לגורמים הבאים : מספר ימי האימון העומדים לרשותך , המיקום הגאוגרפי הנוח לך לאימון - אימון בבית, בחוץ, מועדון הכושר במקום מגוריך, וכד'.

שלב רביעי  - מכאן ואילך תגיע למרכז לבקרת התקדמות, לבדיקות שבועיות או חודשיות, להדרכות המיועדות לך ולבני משפחתך ולאימונים על פי צרכיך.

נשמח לעמוד לרשותך ולפתוח עבורך דלת לשינוי אישי.

 

Make Things Happen.

נבחרת אומנים
הפועל ירושלים כדורעף
הפועל ים כדורסל
הפועל חולון
הפועל חולון אתלטיקה
הכנס השנתי לתזונה
efharma
HadasaLogo
בן גוריון
zeus
1_155729056
ACSM
blackburger
שטראוס
נבחרת אומנים
הפועל ירושלים כדורעף
הפועל ים כדורסל
הפועל חולון
הפועל חולון אתלטיקה
הכנס השנתי לתזונה
efharma
HadasaLogo
בן גוריון
zeus
1_155729056
ACSM
blackburger
שטראוס

תפריט

לייעוץ חינם ללא התחייבות:

בקרו אותנו:
חייגו אלינו:

הברזל 34 רמת החייל, ת"א 

טל: 03-5404740

פקס: 03-5405512

שלחו לנו מייל:
  • White Google Places Icon

© 2016 by Yair Lahav.